Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

23.2.

Je sobota a my si taky trochu přispali. Stejně musíme počkat, až v Reeftonu otevřou íčko. Chtěli bychom zarezervovat v Kaikoře plavání s tuleňama a pozorování velryb. Ty jo, rezervaci máme, ale takové ceny jsem fakt nečela. O více než polovinu dražší než říká průvodce. No nějak se s tím vyrovnáme. U Maruia Springs jsme byli za chvilku – tak hodinku myslím. Byli jsme totálně nadšení. Venkovní přírodní bazénky, masírující voda a japonské bazénky a minimum lidí, lahoda. Cachtali jsme se přes čtyři hodiny, pak jsme se cítili totálně rozmočení, tak jsme to zabalili. Stejně jsme vydrželi ze všech úplně nejdýl. Jen ty mušky nám ten požitek kazili.

Po koupeli jsme byli takoví nějací unavení (síru cítím ještě teď) a zaparkovali jsme na prvním slušným místě u řeky. Zabarikádovali se před muškami a šli raději spát.

Pár informací z průvodce:

Maruia Springs jsou termální lázně. Vody ve venkovních bazénech přechází od tmavě šedivých odstínů po světlou barvu mléka, zcela v závislosti na množství minerálů, které jsou zde rozpuštěny. Horká voda je údajně velmi dobrá na artritidu, ale nesvědčí díky siřičitým výparům šperkům.

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář